Forum sojuszu Destroyers

Forum przeznaczone dla członków sojuszu Destroyers oraz graczy zainteresowanych członkostwem w sojuszu


#1 2011-01-08 00:00:55

Destroyer

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 24
Punktów :   

Pomysły

Jeżeli ktoś bedzie miał jakiś pomysł to prosze umieszczać go tutaj

Offline

 

#2 2011-01-29 22:00:00

digibond

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pomysły

Hmm no to ja mam kilka propozycji co do sojuszu, kilka jest całkiem sprawdzonych w innych sojuszach w innych uniwersach. W moich poprzednich sojuszach na capelli było dostępne dla każdego:

a) kto jest dostępny aktualnie w razie kłopotów i ataków
b) czat sojuszowy dołączony do forum, aby ludzie się zintegrowali

To takie propozycje na dobry początek

Offline

 

#3 2011-01-30 23:44:36

Destroyer

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Pomysły

a) O jaką dostępność dokładnie Ci chodzi? W grze - w opcjach sojuszu, każdy sojusznik z przydzieloną rangą, może przeglądać listę sojuszników i ich dostępność, tylko nowi sojusznicy nie mają dostępu do tych danych (mają oni przydzielony okres próbny).
b) Nasze forum posiada funkcję ChatBox'a i jest ona włączona. ChatBox jest umieszczony na dole strony - po wejściu na forum sojuszu. Ponadto na naszej stronie internetowej istnieje Shoutbox. Wydaje mi się, że nie trzeba dodawać więcej czat'ów, bowiem do tej pory niewiele osób skorzystało z dostępnych opcji.

Zachęcam więc do korzystania z naszego ChatBox'a. Dobrze, że poruszyłeś temat digibond

Offline

 

#4 2011-02-01 18:17:31

digibond

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pomysły

Taki chat (shoutbox) jest obowiązkowy na większości forach, jednakże chodziło mi o chat na osobnej stronie, gdzie mogliby się logować tylko osoby należące do tego sojuszu, w poprzednich sojuszach sprawdzał się, więc może i tu by wypalił

Offline

 

#5 2011-02-03 15:15:15

Destroyer

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Pomysły

W takim razie jeśli możesz i potrafisz to zrób taki chat. Tylko podaj mi później do niego link.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nkc.pun.pl www.newvestroiabakugan.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.gwpbf.pun.pl www.pakalizaka.pun.pl